Chci pískat

Chci pískat je nejen název úspěšné náborové kampaně, ale dnes i základního vzdělávacího programu rozhodčích. Odehrává se v režii okresních Komisí rozhodčích a setká se s ním každý rozhodčí v České republice.

Chci pískat je úplný základ, který rozhodčího uvede mezi rozhodčí, vybaví ho prvními zkušenostmi a přivede ho k jeho první aktivní účasti na utkání, ať již v roli rozhodčího nebo asistenta. Rozhodčí v rámci tohoto programu získá nejenom první znalosti v oblasti rozhodcovství, udělá s ním první rozhodcovské krůčky, ale pomalu se s ním naučí dobře orientovat v oblasti pravidel a ostatních nezbytných norem a správně je aplikovat a na hrací ploše. Tento program bude rozhodčího provázet celou rozhodcovskou kariéru, kterou stráví na nominačních listinách okresních soutěží.

Velkým bonusem tohoto programu je, že každý nový rozhodčí získá pro své první rozhodcovské krůčky svého gestora, který mu pomůže překonat první úskalí spojená s novou rolí ve fotbale.

Posune-li se rozhodčí na nominační listiny soutěží krajských Komisí rozhodčích, bude pokračovat ve svém rozvoji a růstu pomocí vzdělávání v rámci programu Chci pískat lépe, které pro rozhodčí velmi autonomně připravují krajské Komise rozhodčích na základě svých plánů vzdělávání.

NEJSI JEŠTĚ ROZHODČÍ A CHCEŠ SE JÍM STÁT? VYPLŇ PŘIHLÁŠKU ZDE.