26. 9. 2019

Jana Adámková na Lize mistrů v Curychu

Stadion Letzigrund v Curychu hostí dnes večer odvetné kvalifikační utkání ženské Ligy mistrů, ve kterém se utkají FC Zürich Frauen s ZFK Minsk. Řízením utkání byla pověřena naše Jana Adámková se svými asistentkami.

Jana Adámková odletěla se svým týmem do místa utkání, tedy do švýcarského Curychu, již včera. V roli asistentek jí budou pomáhat vést utkání Nikola Šafránková se Zuzanou Špindlerovou, čtvrtou rozhodčí je Věra Soukupová. Hodnocení jejich výkonů má na starosti Teodora Albon z Rumunska.

V prvním utkání zvítězily na domácí půdě Bělorusky gólem z jedenadvacáté minuty 1:0, navíc v 63. minutě kopaly penaltu po faulu na Khimichovou. Exekuce se ujala sama faulovaná hráčka, ale brankářka její střelu zneškodnila.

Kdo se tak přidá k devíti postupujícím družstvům z úterních utkání, mezi kterými nechybí také pražská Slavia po dvou vítězných utkáních nad skotským týmem Hibernian, je dnes večer zcela otevřené.