14. 8. 2017

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR konaného dne 14. srpna 2017

Komise rozhodčích FAČR se na svém zasedání konaném dne 14. srpna 2017 zabývala vyhodnocením utkání 3. kola HET ligy a 3. kola Fortuna národní ligy a po důkladné analýze přijala následující závěry…

V utkání HET ligy mezi týmy FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha se rozhodčí Miroslav Zelinka dopustil hrubé chyby, když v 90+2. minutě nenařídil PK pro hostující mužstvo za podražení H23 domácím hráčem D3 v souboji o míč v pokutovém území domácích v nepřerušené hře.

V utkání HET ligy mezi týmy FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha se asistent rozhodčího Matěj Vlček v 74. minutě dopustil hrubé chyby, když nesprávně signalizoval ofsajd hostujícího hráče D28, po jehož přihrávce vstřelil spoluhráč regulérní branku hostí.

V utkání HET ligy mezi týmy FK Teplice – FK Jablonec se rozhodčí Radek Příhoda dopustil hrubé chyby, když ve 21. minutě nenařídil PK pro hostující mužstvo za podražení H8 domácím hráčem v souboji o míč v pokutovém území domácích v nepřerušené hře.

V utkání FNL MFK Frýdek-Místek – FK Fotbal Třinec se rozhodčí Vojtěch Severýn dopustil hrubé chyby, když v 67 minutě nenařídil PK pro hostující mužstvo za skočení D24 na soupeře H9 v souboji o míč v pokutovém území domácích v nepřerušené hře.