15. 5. 2017

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR konaného dne 15. května 2017

Komise rozhodčích FAČR se na svém zasedání konaném dne 15. května 2017 zabývala vyhodnocením utkání 28. kola ePojisteni.cz ligy a dále 28. kola Fortuna národní ligy a přijala následující závěry…

V utkání ePojisteni.cz ligy mezi MFK Karviná – AC Sparta Praha se asistent rozhodčího Stanislav Pochylý dopustil zásadního pochybení, když v 71. minutě nesignalizoval ofsajd H18 před dosažením branky hostí na 0:1.

Asistentovi rozhodčího utkání pozastavuje Komise rozhodčích FAČR delegace na dvě soutěžní utkání v utkáních ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy.

V utkání FNL mezi SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko se rozhodčí Peter Mrázek dopustil hrubé chyby, když ve 48. minutě nenařídil pokutový kop za podražení domácího hráče v PÚ hostí v nepřerušené hře. Asistent rozhodčího Tomáš Batík se v této situaci dopustil zásadního pochybení ve spolupráci a špatné komunikaci rozhodčích.

Oběma rozhodčím utkání pozastavuje Komise rozhodčích FAČR delegace na dvě soutěžní utkání v utkáních ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy.