31. 10. 2016

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR konaného dne 31. října 2016

Komise rozhodčích FAČR se na svém zasedání konaném dne 31. října 2016 zabývala vyhodnocením utkání 12. kola ePojisteni.cz ligy a 13. kola Fortuna národní ligy a přijala následující závěry ...

1. V utkání AC Sparta Praha – 1. FK Příbram se rozhodčí Martin Nenadál dopustil v 59. minutě hrubé chyby, když nenařídil PK za porušení Pravidla 12, neboť v souboji o míč došlo k podražení hráče hostí v PÚ domácích.

Rozhodčímu Martinu Nenadálovi pozastavuje Komise rozhodčích FAČR delegace na dvě soutěžní utkání v utkáních ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy.

2. V utkání FNL FK Ústí nad Labem – FK Varnsdorf se asistent rozhodčího Radek Kotík v rámci spolupráce dopustil několika pochybení a tolerování nepřípustného chování funkcionářů na lavičkách.

Asistentovi rozhodčího Radkovi Kotíkovi pozastavuje Komise rozhodčích FAČR delegace na dvě soutěžní utkání v utkáních ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy.

3. V utkání FNL 1. SK Prostějov – FC MAS Táborsko se rozhodčí Radim Dresler dopustil několika hrubých chyb (mj. neudělení 2x ČK a chybné nařízení PK).

Rozhodčímu Radimu Dreslerovi pozastavuje Komise rozhodčích FAČR delegace na čtyři soutěžní utkání v utkáních ePojisteni.cz ligy a Fortuna národní ligy.