V utkání HET ligy mezi SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava se rozhodčí Jan Jílek dopustil chyby, když v 85. minutě nenařídil pokutový kop proti domácímu mužstvu za podražení H27 hráčem D4 v pokutovém území domácích v souboji o míč v nepřerušené hře.

Dále se dopustil chyby, když po ukončení utkání neudělil ČK H27 za použití pohoršujících a urážlivých výrazů vůči rozhodčímu. V témže utkání se dopustil chyby asistent rozhodčího Jan Paták, když v 89. minutě nesignalizoval rozhodčímu projevy nespokojenosti a protestování vůči své osobě směrem od H27 v přerušené hře.

V utkání HET ligy mezi FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec se asistent rozhodčího Ivo Nádvorník dopustil chyby, když v 81. minutě nesignalizoval ofsajd D15, který využil své ofsajdové pozice a následně dosáhl neregulérní branky na 2:0.