Nikola Šafránková v utkání, které skončilo remízou 2:2, asistovala chorvatské rozhodčí Ivaně Martinčić. Dalšími kolegyněmi byly asistentka Elena Soklevska-Ilievski z Makedonie a čtvrtá rozhodčí Eleni Antoniou z Řecka.

V utkání se do vedení již v patnácté minutě dostala Francie gólem z pokutového kopu. Když hostující fotbalistky skórovaly v 67. minutě střelou z dálky znovu, vypadalo to s domácími již zle. Přesto se jim podařilo dosáhnout dvěma góly v rozmezí deseti minut na remízu, která jim v dalším průběhu turnaje dává určitou naději.

Švýcarsko je první zemí, která hostí finálový turnaj U-19 s osmi týmy již podruhé. Týmy jsou rozděleny do dvou skupin, finále je na pořadu 30. července na stadionu v Biel/Bienne.

Ve skupině A hrají: domácí Švýcarsko, Norsko, Španělsko (obhájce titulu), Francie
Ve skupině B hrají: Nizozemsko, Dánsko, Německo, Itálie.

Do dalekého Kazachstánu cestoval UEFA Observer Jiří Ulrich, který bude v dnešním utkání Evropské ligy na stadionu Almyty Ortalyk v hlavním městě mezi Kairat Almaty a UE Engordany z Andorry, hodnotit výkony rozhodčích z Černé Hory v čele s Jovanem Kaludjerovićem. První utkání v Andoře skončilo vítězstvím Kairatu 3-0, proto se dá předpokládat, že do druhého kvalifikačního kola postoupí bez problému domácí fotbalisté.