1. 10. 2019

Ondřej Pechanec řídí UEFA Youth League v Bělehradu

V mistrovské části UEFA Youth League proti sobě dnes odpoledne nastoupí v Bělehradu domácí FC Crvena zvezda proti řeckým mladíkům z Olympiacos FC. Trojice českých rozhodčích, vedená Ondřejem Pechancem bude u toho.

Ondřej Pechanec se svými kolegy Petrem Blažejem a Kamilem Hájkem dorazili do Bělehradu, srbského hlavního města, již včera, a hned v podvečer absolvovali povinnou jednotku na tréninkovém stadionu. A dnes se již plně koncentrují na odpolední duel, v němž chtějí samozřejmě podat stoprocentní výkon. Čtvrtým rozhodčím, kterého v této soutěži doplňuje domácí fotbalová asociace, je Lazar Lukić. Hodnotit výkony našich rozhodčích bude UEFA Observer Zoran Petrović ze Srbska. Ve skupině B je po prvním hracím dnu situace vyrovnaná, oba duely před dvěma týdny skončily remízami, když Olympiacos hrál s Tottenhamem 1:1 a Bayern s CZ 0:0.

 

Ve stejné soutěži se zítra v Praze 9 na stadionu v Horních Počernicích utkají také mladíci Slavia Praha s Dortmundem. Utkání řídí Nejc Kajtazovic ze Slovinska. Roli čtvrtého rozhodčího bude zastávat náš Ondřej Berka. Práci čtveřice rozhodčích bude hodnotit Michal Beneš, nováček na listině UEFA Observerů.