4. 4. 2018

Zadinová řídí kvalifikaci MS ve Švýcarsku

Dnes odletěly do Švýcarska naše rozhodčí v čele s Olgou Zadinovou, aby zde ve čtvrtek řídily utkání druhé kvalifikační skupiny pro ženské MS 2019 mezi Švýcarskem a Skotskem.

Švýcarsko je ve druhé skupině evropské kvalifikace na prvním místě se stoprocentním bodovým ziskem – 4 utkání, 4 výhry a vysoké aktivní skóre 14:3. Skotsko je aktuálně až na třetím místě, se ztrátou šesti bodů, ale tento rozdíl je ve skutečnosti pouze optický. Skotky hrály totiž zatím jen dvě utkání. A v těch byly, stejně jako Švýcarsko, také stoprocentní – 2 utkání, 2 výhry a skóre 7:1.

Na stadionu LIPO Park ve švýcarském Schaffhausenu lze tedy očekávat vyrovnaný boj, který patrně bude rozhodovat o prvenství ve skupině, které zaručuje postup na finálový turnaj v červnu příštího roku ve Francii.

Utkání začíná v 19:00 hodin SEČ a spolu s Olgou Zadinovou se na trávníku objeví jako asistentky Lucie Ratajová a Nikola Šafránková. Jejich tým doplňuje Nadine Reichmuth ze Švýcarska. Delegátkou, která bude hodnotit jejich výkony, je Snjezana Focic z Chorvatska.